Geniş baskı hacmi, tam kapalı ve ısı yalıtımlı üretim alanı, multi-materyal özelliği, çift mil yapısı ve hassas kalibrasyon sensörü ile Zaxe X1 Plus gerçek profesyoneller için, Türkiye’de geliştirildi.

Zaxe x1 Plus

Genis Baskı Hacmi

30 -30-30cm'lik baskı hacmi ile tek seferde basılacak büyük baskılarınız için ideal çözüm.

Zaxe x1 Plus

Tam Kapalı Üretim Alanı

Baskı esnasında sıcaklığı korur, dışarıdaki iklimden farklı olarak içeriyi sabit sıcaklıkta tutar. Böylelikle toleransı çok daha yüksek baskılar elde edebilirsiniz.

Zaxe x1 Plus

Multi - Materyal

ABS, PLA, NYLON ve Karbonfiber filamentler ile her defasında yüksek kaliteli baskılar elde edersiniz.

Zaxe x1 Plus

Zaxe Koruma Alanı

Zaxe cihazı satın aldığınızdan andan itibaren tam çözüm sunar. Yerinde kurulum, eğitim desteği ve 2 yıl boyunca detaylı teknik servis hizmeti ile her zaman yanınızdadır.

Zaxe x1 Plus

Filament Sensör

Baskılarınız hiç bir zaman yarım kalmaz, filament sensörü ile baskı esnasında filamentiniz bitince uyarı verir ve siz filamenti yenileyene kadar sizi bekler.

Zaxe x1 Plus

Pro Extruder

Zaxe mühendisleri tarafından geliştirilen Zaxe Pro Extruder, mono blok özel seri aluminyum yapısı ile çok hassas ve en uzun süreli baskılarınızda bile her zaman en iyi sonucu verir.

Zaxe x1 Plus

Ağ Bağlantısı

Wi-Fi ve ethernet bağlantısı sayesinde Zaxe X1 Plus'ı uzaktan kontrol edebilir, baskı durumunu gözlemleyebilir ve internet üzerinden otomatik güncelleyebilirsiniz.

BÜYÜK DÜSÜNENLERE!

  • Geniş iç hacmi, çift mil yapısı ve hassas kalibrasyon sensörleri ile Zaxe X1 Plus gerçek profesyoneller için geliştirildi.
  • Zaxe Desktop yazılımı üzerinden ağ bağlantısı ile uzaktan kontrol edebildiğiniz, Zaxe X1 Plus sizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz.
  • Tüm filament çeşitlerinde her zaman, her baskıda aynı yüksek kaliteli baskı sonucunu verir.
  • Ayrıca çalışma esnasında 40 desibellik sessiz yapısıyla, Zaxe X1 Plus ofisiniz için vazgeçilmez bir takım arkadaşı olacaktır.

0.05MM – 0.8MM KATMAN KALINLIGI

Katman kalınlığı 3D yazıcıların çözünürlüğü anlamına gelmektedir. 200 mikron, 0.2mm’e tekabül eder. Baskısını alacağınız ürünün baskı esnasında 1mm’ye ulaşabilmesi için, 0,2mm’de 5 katman basmak zorundadır.

Zaxe X1 Plus’da bulunan değişebilir nozzle sistemi ile ihtiyacınız olan nozzle’ı rahatlıkla takıp, 50 mikron ila 800 mikron arasında istediğiniz çözünürlükte baskı alabilirsiniz.

GELISMIS DILIMLEME VE DESTEK ALGORITMASI

3D yazıcılar karmaşık yapıdaki modeller için, erimiş plastiği dökerken desteğe ihtiyaç duyarlar. Zaxe X1 Plus 70° üzerindeki açılı tasarımlar için destek ihtiyacı vardır. Yani düz tabanla 80° ve 90° açı yapan bir tasarımınız varsa destek ihtiyacı duymaktadır.

Çoğu 3D yazıcıda bu desteklerin temizlenmesi çok zor bir işlemdir. Zaxe X1 Plus’ın gelişmiş algoritması sayesinde, baskı sonrasında destekler rahatlıkla basit bir şekilde temizlenir ve ana üründe iz bırakmaz. Destek sökümü sonrasında her hangi bir yüzey işlemi yapmanıza gerek yoktur. Görseldeki kalp modeli gibi zorlu modelleri bile yüksek kalitede basabilirsiniz.

DEGISEBILIR NOZZLE YAPISI

Zaxe X1 Plus’ın değişebilir nozzle yapısı sayesinde istediğiniz katman kalınlığında baskı alabilirsiniz. Büyük baskılarınızın sürelerini düşürmek için 0,8mm’lik nozzle ile 800 mikronluk hızlı baskı yapabilir, çok detaylı ve yüksek çözünürlük isteyen baskılarınız için 0,2mm’lik nozzle ile 50 mikrona varan hassasiyetle modellerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca tercihen satın alacağınız sertleştirilmiş çelik nozzle ile, karbonfiber içerikli filamentlerle çok daha sağlam ve dayanıklı baskılar basabilirsiniz.

70° YE KADAR DESTEKSIZ BASKI

FDM Tipi 3D yazıcılarda, modellerin havada bulunan kısımları sarkma yapmaması için desteğe ihtiyaç duymaktadır. Zaxe X1 Plus 3D yazıcılar, 70°’ye kadar desteksiz baskı alabilmektedir. Modelleriniz sadece, yüzeyle 80° ve 90° olan kısımlara destek ihtiyacı duymaktadır.

YUKSEK TOLERANSLI HASSAS BASKILAR

Zaxe X1 Plus’ın tam kapalı iç hacmi sayesinde tüm filament türlerinde, baskılarınız gerçeğe en yakın ölçü toleransında üretilir. Zaxe X1 Plus’da, ABS materyali gibi çekimi yüksek materyallerde bile 1000’de 3’lük yüksek hassasiyet ile üretim yapabilirsiniz.